کسانی که بیشتر مطالعه می‌کنند بیشتر عمر می‌کنند

ساخت وبلاگ
چکیده : حسین فاطمی اطهر با اشاره به تحقیقاتی که در زمینه کتاب‌درمانی انجام شده گفت: کسانی که بیش از ۳.۵ سا... با عنوان : کسانی که بیشتر مطالعه می‌کنند بیشتر عمر می‌کنند بخوانید :
حسین فاطمی اطهر با اشاره به تحقیقاتی که در زمینه کتاب‌درمانی انجام شده گفت: کسانی که بیش از ۳.۵ ساعت در هفته مطالعه می‌کنند ۲ سال طول عمر بیشتری دارند. 
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اولین نشست «درمان کتاب نخوانی» با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
در این نشست استادانی چون بخشعلی قنبری؛ عضو هیات علمی گروه ادیان و عرفان دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگر حوزه کتاب‌خوانی، عصمت مومنی؛ عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه علامه طباطبائی و علیرضا نوروزی؛ عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه تهران و پژوهشگر در زمینه اطلاع‌درمانی، حسین فاطمی اطهر؛ روانشناس و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران، علیرضا عظیمی‌وقار؛ دانشجوی دوره دکتری علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی مشهد و صدیقه سعلبی‌فرد؛ دانشجوی دکترای روان‏شناسی سلامت حضور داشتند.
...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : شنبه 20 آذر 1395 ساعت: 14:24