کتاب های طرح کتاب‌خوان ماه آذر معرفی شدند

ساخت وبلاگ
چکیده : مریم بصیری انتشارات کتاب جمکران/ ۳۱۱ صفحه   محمدرضا افضلی شرکت انتشارات فنی ایران/ ۳۲ صفحه   امیر... با عنوان : کتاب های طرح کتاب‌خوان ماه آذر معرفی شدند بخوانید :

مریم بصیری

انتشارات کتاب جمکران/ ۳۱۱ صفحه

 


محمدرضا افضلی

شرکت انتشارات فنی ایران/ ۳۲ صفحه

 


امیرحسین فردی

قدیانی/ ۲۴۰ صفحه

 


 

سید مهدی خطیب

انتشارات مؤسسۀ آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) / ۵۵ صفحه

 


گفتنی است طرح کتاب‌خوان ماه توسط کتابخانه‌های عمومی با هدف تبیین منویات رهبر معظّم انقلاب برای ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه، دسترسی همگانی به کتاب، لزوم معرفی کتاب‌های مفید برای پرورش فکری آحاد مختلف مردم جامعه و همچنین ارتقای فضایل اخلاقی و فرهنگ عمومی از طریق مطالعه کتاب‌های مفید و فاخر، در سطح کشور اجرا می‌شود.

در طرح کتاب‌خوان ماه، برای هر ماه ۴ عنوان کتاب از بین کتاب‌های تازه منتشر شده، برای اقشار و سلایق گوناگون مردم و در موضوعات و مناسبت‌های متنوع مانند (سبک زندگی ایرانی اسلامی، ازدواج، تربیت فرزند، اخلاق اجتماعی، خانواده، سلامت، کودک و نوجوان، علمی و دینی و...) انتخاب و به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و تحقق دیگر اهداف طرح، کتاب‌ها در قالب‌ها و روش‌های مختلف نظیر پوستر، خلاصه‌نویسی، کتابچه، فلش و کلیپ، معرفی شده و با محوریت آن ۴ کتاب فعالیت‌های کتاب‌ محور متنوعی مثل جلسات نقد کتاب، مسابقات کتابخوانی و... انجام‌ می‌گیرد.

علاقه‌مندان برای حضور در جلسات نشست کتاب‌خوان می‌توانند به مراجعه کنند.

کتابخوان,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت: 14:29