رسالت نهاد در هر موقعیت سیاسی، ترویج فرهنگ کتابخوانی است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی همدان، روح‌الله هاشمی ذاکر مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در نشست مدیران‌کل کتابخانه‌های عمومی استان‌های منطقه3 با اشاره به انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در ماه‌های پیش‌رو و آغاز فعالیت‌های انتخاباتی، تأکید کرد: مدیران و مسئولین نهاد، موظف‌اند در این مسیر از تبلیغ یا تخریب هر فرد و جناح سیاسی و منطقه‌ای اجتناب کنند و وظیفه نهاد به‌عنوان دستگاهی فرهنگی در هر مقطع و موقعیت، پیگیری وظایف و رسالت اصلی خود است.
هاشمی ذاکر در خصوص تطبیق ساختار در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: مدیران کتابخانه‌های استان از تطبیق ساختار به عنوان یک فرصت و ایجاد ظرفیت جدید برای شکوفایی استعدادها، توسعه توان و بهبود عملکرد نهاد استفاده کنند.
وی، برگزاری نشست‌هایی با حضور مدیران‌کل مناطق مختلف کشور را جریانی سودمند خواند و افزود: برگزاری نشست منطقه‌ای بین استان‌ها به‌منظور وحدت رویه، بهبود روش‌ها، ارتقاء کیفیت خدمات، تبادل تجارب، استفاده از نظرات یکدیگر، انسجام بیشتر مدیران، هم‌فکری و اصلاح امور است.
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 3:33
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها